Algemeen
Wie is wie
Contacteer ons
Algemeen

De Meander vzw
Stokkemerbaan 147
3650 Dilsen-Stokkem
Limburg
België

info@demeander.be
+32(0)89 79 84 20
+32(0)89 75 28 86





Wie is wie



Directie


Luc Lemkens (Algemeen directeur)
089/79 84 20
luc.lemkens@demeander.be
Inge Aerts (Directeur zorg)
089/79 84 20
Inge.aerts@demeander.be


Valentina Poelmans(Directeur personeel, administratie en interne communicatie)
089/79 84 20
valentina.poelmans@demeander.be


Sociale dienst


Ellen Sleypen (Maatschappelijk werkster)
089/79 84 35
ellen.sleypen@demeander.be


Els Pannemans (Maatschappelijk werkster)
089/79 84 26
els.pannemans@demeander.be


Orthopedagogen



Lisette Venken
089/79 84 22
lisette.venken@demeander.be


Wendy Vos
089/79 84 49
wendy.vos@demeander.be


Katrien Aerden
089/79 84 21
katrien.aerden@demeander.be


Co÷rdinatoren



Ellen Horsmans
089/79 84 40
ellen.horsmans@demeander.be


Danny Thora
089/79 84 20
danny.thora@demeander.be


Bert Roosen
089/79 84 29
bert.roosen@demeander.be


Medische dienst



Christiane Hoeken (Coordinator medische-paramedisch dienst)
089/79 84 24
christiane.hoeken@demeander.be


Nicole Mertens (Verpleegkundige)
089/79 84 24
nicole.mertens@demeander.be


Tamara Demczuk (Verpleegkundige)
089/79 84 24
tamara.demczuk@demeander.be


Sara Crijns (Verpleegkundige)
089/79 84 24
sara.crijns@demeander.be


Gerry Hurkens (Huisarts)
089/79 03 00
gerry.hurkens@demeander.be